Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas

9-slaapkamer Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement is op 5-minuten loopafstand tot de Calle de Las Setas en op 5 km van de luchthaven Alicante. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

De accommodatie heeft een inloopdouche voor uw comfort. Daarnaast zijn er complimentaire toiletartikelen aanwezig in de badkamer.

Het appartement is gevestigd op een korte afstand van Bulevar Plaza, terwijl de Arena van Alicante op maar 1 km ervandaan is. Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartementen zijn ook op 6-minuten wandelafstand van de Explanada de España gesitueerd. Het Kasteel San Fernando is binnen het bereik van het appartement genesteld. DeLuceros-Soto bushalte is op 450 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas
The Best, San Francisco Street, Center And Beach, By Xavi Superhost
Mobiele prijsaanbieding

The Best, San Francisco Street, Center And Beach, By Xavi Superhost

9.3
Schitterend 55 beoordelingen
141 m van de accommodatie
USD 115 USD 104
per nacht
Luxury Apartment In Alicantes Building
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Apartment In Alicantes Building

154 m van de accommodatie
USD 356 USD 320
per nacht
Central Apartment In Alicante With Ac
Mobiele prijsaanbieding

Central Apartment In Alicante With Ac

155 m van de accommodatie
USD 227 USD 204
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    15 km

    Treinstations

    Alicante Train Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 23:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    LicentienummerAA-771
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement gelegen?
      Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement is naast de Explanada de España gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Alicante een bezoek brengt aan het Museo de Bellas Artes Gravina (800 m) en het Museo Arqueologico Provincial de Alicante op 20 minuten lopen van Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement.
    • Hoeveel kost het om bij Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement te verblijven?
      Een overnachting in Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas appartement kost €99.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere El Portal Taberna & Wines en La Bodeguita 1999 De Abajo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt Wi-Fi.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    15 km

    Treinstations

    Alicante Train Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Edificio Botanica Alicante Centro By Renthas

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten